Kodu: Hakkab valmis ka juba saama?

Niiii tore, et kõik koguaeg uurivad, et millal ma jälle blogipostituse kirjutan ja kas maja hakkab juba valmis saama? Nüüd kohe kirjutangi ja maja ei hakka valmis saama 🙂

Ikka veel lõhume. Lootsin, et ma saan oma selle ja selle postituse kokkuvõtted juba ammu teha, sest kaua see ilma kütteta ja korraliku valgustuseta maja lõhkumine talvel ikka kestab, aga no ikka veel kestab. Selles suhtes on mul küll täiesti haige (heas mõttes ikka ;)) peika, kes mitmel õhtul nädalas ja kõik nädalavahetused maja lõhub. Mis siis, et tallaalused on täpilised, sest astub keskmiselt 7 naela nädalas omale jalga (ainult kerge liialdus) ning näpud enam ei tööta ja peab neid jõuga sirgeks tõmbama (üldse ei ole liialdus). Sellega kaasneb muidugi minu pidev näägutamine, sest tegelikult peab vahepeal puhkama ka.

20171118_161838

Lõhkumisega kaasneb väga palju puitu, telliseid ja saepuru (vanakooli soojustus). Tellised ja muu kivi- ja krohvipraht on kõik jäätmejaama ära viidud. Puiduringe on isa peaaegu iga nädal teinud st sõitnud Haljalast Tallinnasse, käru täis laadinud ja koju tagasi sõitnud. Tundub kulukas, aga arvestades, et ta saab päris mitme aasta talvepuud, siis on ikkagi kasumlik see tegevus tal. Saepuru laotasime hoovile laiali. Ei tundu just kõige mõistlikum tegu, aga arvestades, et endise peenramaa osa on ülejäänud murust madalam ja tuleb täita eniveis, siis tegelikult päris hea mõte. Hiljem paneme sellele muidugi mulda peale ka ja saepuru on ju ka super hea väetisepoiss.

20171118_161408

Halvasti on see, et pidime loobuma koostööst oma projekteerijaga. Leidsime juba küll uue, aga kaotasime ikkagi paar kuud vajalikku projekteerimisaega ning seetõttu lükkub kaugesse tulevikku ka meie ehitusluba :S Mitte, et meil igav hakkaks, aga sept 2018 me ilmselt kuhugi veel ei koli.

Hästi on see, et mul on juba väga selge ettekujutus kogu meie 1. korrusest (IKEA planner, ajeee). Näiteks tegin ma seal valmis sellise kauni kujutise. Kõik mõõdud panin suht tunde järgi ja WC unustasin üldse ära 😀 Palun sellesse suhtuda huumoriga. Värvid on ka sellepärast sellised, et ma väga ei viitsinud seal nende vahel valida.

kure plaan

Aga hea on see, et sain tänu neid asju igat pidi tõstes kõvasti targemaks. Ja vist paneme ühe ukse üldse kinni ja hakkame aeda käima läbi suurte lükanduste. Oehhh, ma ei suuda enam oodata….

 

 

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: