köök · paju

Paju: kööginurk

Osaliselt hakkavad pildid nüüd korduma, aga meeldetuletuseks algseis:

1

Vasakul on uks, mis viis eeskotta ja sealt läks üks uks WCsse ja teine õue. Kui lammutama hakkasime, siis jäi see nurk esialgu alles. Siis järsku mul on “Heureka!” ja lõhkusime selle ka ära. Praegu tundub kõige loogilisem tegu üldse, aga sellel hetkel ma olin hullult rahul oma nutikuse üle 😀

2

Seal põrandal on auk vanasesse majaalusesse keldrisse. Selle me loopisime täis, sest kujutlusvõime nägi ja kuulis seal erinevates (peamiselt hiiglaslikes) mõõtmetes närilisi.

Köögi puhul kurvastas mind väga selle pimedus. Mul on vist igal pool pime. Aga õnneks tuli seina seest (nagu magamistoaski) välja vana aknakoht.

Uus aken tuli teha vanast natuke kitsam, sest see eeskoja juurdeehitis paremal pildil oli osaliselt ehitatud vana aknakoha peale. Seina puhastasime ära ja lihvisime terasharjaga üle.

Seina ja soojamüüri vahele panime Kaisaga tapeedi. Töötasapind on imeodav Ikea, samuti on sealt pärit kraanikauss, need igasugused riputusjunnid ja konksud-ämbrid ja kuivainepurgid. Riiulid on kõik enda (loe issi) tehtud. Töötasapinna alla riiulite ette plaanisi nüüd talve jooksul kardinad õmmelda, aga praegu mõtlen, et võib-olla ikkagi peaks päris kapid sinna ostma.

P.S See maalriteip seal viimasel pildil on vapsikute sisseimbumise takistamiseks. 🙂

 

 

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s