Paju: vannitoa inspiratsioon

Nagu ikka maamajadel oli meil ka pesemisvõimalus saunas ja WC eraldi väikeses majakeses (või kemmergus, peldikus, kuidas kellelegi) 🙂 .

Kuna mu vanematekodu asub Pajust 15km kaugusel, siis tegime peamiselt nii, et sõitsime hommikuti maale ja õhtuti tagasi. Polnud vaja pesemiseks sauna vett tassida ega öösel kuhugi pissile joosta.

Siis mingi aeg (tahaks öelda, et mõned aastad, aga ilmselt ikka rohkem) tagasi sain issilt sünnipäevaks vee- ja kanalisatsiooni. Ehk siis pool aeda kaevati üles, aga ma sain jooksva vee ja soojaveeboileri sauna ja korraliku veega WC majja (endisesse sahvrisse). Täitsa luksus.

Nüüd aga tahaks midagi enamat. Tahaks, et maja poleks ainult suvekodu, vaid me tahaksime sinna ka külmemate ilmadega minna. Selleks oleks ikkagi vaja majja korralikku sooja vannituba. Samuti on selleks vaja sügavamat kaevu, sest praegu läheb miinuskraadidega pump jäässe, nii et see tuleb enne suuri külmi kaevust välja võtta. Aga see on juba hoopis teine teema.

Igatahes. Vannituba to be. Hetkel tööriistaladu (ma ei tea, kuhu need pannakse), pääs pööningule ja WC.

16389411_10155013317053910_1163440225_o

Ma olen praegu välja mõelnud, et põrandale tuleb plaat, duššinurka ka plaat (aga ei mingit seda päris nurka ega seinu), kraanikauss tuleb ilus ja Singeri jalgadele tehtud vanadest laudadest laua peale. Lagi? Sein? Ei tea veel. Värvid põhjamaiselt heledad, plaat võiks natuke idamaine mosaiik olla. Ja lakke tuleb lühter 😛

Pildid Pinterestist.

32 Cozy And Relaxing Farmhouse Bathroom Designs | DigsDigs:

Farm house fleurs: This is one of the most beautiful bathroom makeovers we've ever seen! Farmhouse style is nailed down to every detail.:

 

Üks kommentaar “Paju: vannitoa inspiratsioon

Add yours

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Create a free website or blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: