paju

Paju: sissejuhatus

Paju on minu maakodu. Minu jaoks maailma kõige parem koht. Maja, kus viimati pidevalt elati sees 20 aastat tagasi. Me oleme seda siiamaani nii palju kui võimalik korras hoidnud, parandanud ja tuuninud, kuid suure kapitaalse remondiga alustasime sügisel 2015.

See oli sügis, kus me peikaga olime alles pruudiks ja peikaks hakanud. Enne seda suvel elas isa praktiliselt minu juures Tallinnas ja remontis korterit. Pajus käis peamiselt niitmas. Minagi jõudsin sellel suvel megavähe maale. Seetõttu olid mul süümekad ja otsustasin peika nädalavahetuseks sinna puhkama viia.

Plaanis oli lisaks niisama chillimisele ka köögi sein üle värvida. Maale jõudes, aga hakkas peikale silma lahtine laeplaat köögis ja järgmine hetk juba lõhkusime köögis kõiki ja kõike 🙂 Kuna see kõik nii ootamatult tuli, siis ei taibanud üldse mingeid “enne” pilte teha, millest on megakahju.

Muideks, sellel nädalavahetusel sai mulle selgeks, et peiks on tõeline catch ja kindlasti keeper, sest nagu halloo, mees hakkas mulle peale paarinädalast “sebimist” maja ehitama.

paju

paju1

paju2

paju3

P.S Jep, maja on roosa 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Muuda )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Muuda )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Muuda )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Muuda )

Connecting to %s