Paju: sissejuhatus

Paju on minu maakodu. Minu jaoks maailma kõige parem koht. Maja, kus viimati pidevalt elati sees 20 aastat tagasi. Me oleme seda siiamaani nii palju kui võimalik korras hoidnud, parandanud ja tuuninud, kuid suure kapitaalse remondiga alustasime sügisel 2015.

See oli sügis, kus me peikaga olime alles pruudiks ja peikaks hakanud. Enne seda suvel elas isa praktiliselt minu juures Tallinnas ja remontis korterit. Pajus käis peamiselt niitmas. Minagi jõudsin sellel suvel megavähe maale. Seetõttu olid mul süümekad ja otsustasin peika nädalavahetuseks sinna puhkama viia.

Plaanis oli lisaks niisama chillimisele ka köögi sein üle värvida. Maale jõudes, aga hakkas peikale silma lahtine laeplaat köögis ja järgmine hetk juba lõhkusime köögis kõiki ja kõike 🙂 Kuna see kõik nii ootamatult tuli, siis ei taibanud üldse mingeid “enne” pilte teha, millest on megakahju.

Muideks, sellel nädalavahetusel sai mulle selgeks, et peiks on tõeline catch ja kindlasti keeper, sest nagu halloo, mees hakkas mulle peale paarinädalast “sebimist” maja ehitama.

paju

paju1

paju2

paju3

P.S Jep, maja on roosa 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: