Korter: trashimine

Sellest, kuidas korterit osta, ma kirjutama ei hakka. Tähtis on see, et ühe korteri ma ostsin. Sellise, kus remonditud oli ainult vannituba ja kõik muu oli üsna vana.

Selleks, et korterit täielikult renoveerida on vaja raha (üllatus!). Kaks aastat kogumist, üks kuldsete kätega issi ja võis peale hakata.

Kuna mul ei olnud plaani blogida ja korter nägi suht hirmus välja, siis mul enne tehtud pilte polegi.

Aga mõned märksõnad: massiivsed sisseehitatud kapid, sektsioon, igas toas erinev oranž laminaat, linoleum. Lisaks oli näiteks laminaat elutuppa pandud kapi jalgade ümber (jalgade kohtades oli plaadile auk sisse lõigatud), sest kapi liigutamine on üleüldse üks overrated tegevus.

Mul oli äärmiselt sinisilmne ettekujutust sellest, et remont võtab aega paar nädalat. No mis see siis ära ei ole. Olen ennegi ju tapeeti pannud ja värvinud – niks-naks ja valmis. Ma ikka üle keskmise rohkem eksisin. Kui ma nüüd uuesti peaksin hakkama remontima, siis teeksin tubade kaupa, aga noh…

Igatahes siis. Raha olemas, plaan enam-vähem paigas, aeg alustada.

Kutsusin sõbrad enda sünnipäevale ja palusin tööriided selga panna ja kuvaldad kaasa võtta. Lõhkusime välja kõik – laminaat üles, laeplaadid alla, tapeet maha. Hirmsaid sisseehitatud kappe ründasin mehed kuvaldadega.  Jäätmejaama läks hiiiiiiglaslik kärutäis prahti.

Elutuba:

elutuba

Köök:

kook

Magamistuba:

Mu korteris oli ka üks müstiline nurk. Sein, mis koputades kumises. Tundus, et tegu on mingi kinnimüüritud asjaga. Vaadata ei saanud, kuna tapeet oli peal.

Kaks aastat käisid kõik külas ja koputasid. Arvamusi oli erinevaid. Mina olin täiesti kindel, et tegemist on kinnimüüritud laibaga. Sisimas lootsin sealt kulda leida 🙂

Trashimise alguses tegime sisule pakkumisi ja panime kõik kirja. Arvati, et seal sees on miljon senti, skelett, vanaema pärandatud miljon ameerika dollarit maksev kullast tordilabidas, uks, kaltsud, praht, härjapõlvlane ja KGB asjad.

Pidulik avamine jaa…

Ehk siis keegi inimene oli kapi kinni tapeteerinud. Why not, Anneli. Why not.

Kapis olid asjad ka – tangid ja küünehari ja Umbro särgi silt. Muideks, särk maksis 149 krooni. Hästi elame 😀

Remondi kohustuslikud elemendid – pabermüts ja sangriaklaas.

lihtsalt-ilus

Pärast istusin tühjas toas ja olin üpris kindel, et kuu ajaga on kõik ilus ja korras ja valmis. Jeeee, right.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: